Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting
mas.rymarovsko.cz Poptávka biologicky rozložitelného odpadu

Poptávka biologicky rozložitelného odpadu

V minulých dnech byli ve Vašem regionu osloveni zemědělské subjekty s informací ohledně výstavby energetického centra v Rapotíně. Nicméně nejsem si jist, zda se informace dostala ke všem zemědělcům. Z toho důvodu se na Vás laskavě obracím s žádostí, jestli by bylo možné rozšířit následující informaci mezi zemědělské subjekty v rámci Vašich jednání místní akční skupiny.

Tímto bych Vás chtěl informovat, že naše společnost Fainstav, s.r.o., se spolu s dalšími subjekty developersky podílí na výstavbě energetického centra v obci Rapotín, ojedinělého projektu v České republice, které zpracovává druhotné suroviny biologického charakteru z komerční sféry (stravování, potravinářství, zemědělství) či prošlé potraviny (zelenina, ovoce, mléčné a pekárenské výrobky) k výrobě bioplynu anaerobním procesem - fermentací. Tato pokroková technologie dokáže zpracovat zmíněné organické odpady a to i včetně obalových materiálů, jež jsou následně tříděny.             

Počátkem příštího roku 2016 tato bioplynová stanice bude uvedena do zkušebního provozu. V tomto ohledu Vás spatřujeme jako vhodného obchodního partnera a dovolujeme si Vás oslovit s poptávkou po biologicky rozložitelném odpadu včetně anorganických příměsí (obalů) určeného Vámi k likvidaci.  To znamená odpady z kuchyní a stravoven, odlučovače tuků, potraviny s prošlou expirační dobou včetně obalů, odpady z výroby a zpracování ovoce a zeleniny, odpady z výroby nápojů, odpady z mlékárenského průmyslu, odpady z potravinářského průmyslu, odpady ze zpracování masa, ryb, odpady z pekáren, mlýnů, pivovarů, kaly z ČOV, dřevní odpad bez anorganických příměsí a další suroviny zemědělského charakteru jako hnůj, kejda, trus nosnic, kukuřičná siláž, travní senáž, travní hmota, biomasa apod.

V souvislosti s Vaší zemědělské činnosti bych Vás chtěl závěrem upozornit, že kromě vzniku bioplynu výstupním produktem procesu anaerobní fermentace bude i digestát (zbytek z fermentačního procesu) využitelné jako biologicky nezávadné hnojivo v zemědělství, které můžete od nás zpětně odebírat.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat pro domluvení dalších detailů spolupráce.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Bc. Vlastimil Kuřimský

manažer pro projekty ECR

Fainstav, s.r.o.

J. E. Purkyně č.p. 365

686 01  Uherské Hradiště

Tel. / fax: +420 / 572 551 599

Mobil: +420 / 777 596 464 (platné jen do 13.10.2015)

            +420 / 777 117 221 (platné od 13.10.2015)

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Web: www.fainstav.cz

         www.isenviroment.cz