mas.rymarovsko.cz Uskutečnilo se Dvoudenní setkání Malá Morávka

Dvoudenní setkání Malá Morávka

Kolem třiceti ředitelů základních a mateřských škol, jejich zřizovatelů, pedagogů a zástupců dalších vzdělávacích institucí ORP Rýmařov se ve dnech 11. a 12. května sešlo na druhém dvoudenním setkání na chatě Kopřivné v Malé Morávce.

Paní Ivana Lukešová všechny aktéry přivítala a shrnula akce a aktivity, které se z projektu „Místní akční plány rozvoje vzdělávání na území MAS RÝMAŘOVSKO o.p.s.“ podařily uskutečnit. Proběhlo ohlédnutí za dosavadní prací jednotlivých pracovních skupin. Paní Kateřina Uličná informovala o výzvách OP VVV, konkrétněji MAP II a Implementace MAP. Implementace MAP byla řešena s aktéry i konkrétněji a to plánováním akčního plánu. Byly hledány aktivity, které zlepší kvalitu vzdělávání na Rýmařovsku. Byly hledány projekty spolupráce s dopadem na celé území.

Celé dva dny s námi na setkání byla i paní PhDr. Stanislava Podžorná, která vedla přednášku na téma: Zvládání stresu a obnova sil. Účastníci získali informace o podstatě stresu, prakticky si vyzkoušeli postupy a techniky, které umožňují přivést člověka opět do rovnováhy. Ve večerních hodinách proběhl praktický nácvik základní bodové relaxace. 

Ve večerních hodinách proběhla neformální část setkání - výměna zkušeností, hra na kytaru a testování deskových her. Těšíme se na další setkání.

pdfPozvánka.pdf

pdfProgram_- penzion_Mája.pdf

P5110223P5110226P5110228P5110231

 

 

 

P5110232P5110235P5120242