mas.rymarovsko.cz Uskutečnilo se Propagační materiály

Propagační materiály

V období letních prázdnin pracoval naplno administrativní tým na propagačních materiálech k projektu MAP. Maskotem projektu byla zvolena sovička, pro kterou se nám velice líbilo „jméno“ Zvídalka.

Propagační materiály byly zvoleny tak, aby je využily především děti a školy. Určitě lákavé je pexeso, které stimuluje paměť a podporuje rozvoj dětí. Naše pexeso je navíc vytvořené tak, že si jej děti mohou i sami vybarvit. Tématem pexesa jsou turistické cíle v regionu, kam se naše Zvídalka zaletěla podívat.

Za účelem rozvoje motoriky a logického uvažování vznikl také jednoduchý propagační letáček, na kterém je ztvárněno bludiště a děti v něm sbírají sovičky Zvídalky.

Jednoduchá a poutavá je také záložka do knihy, která je oboustranná a děti motivuje téměř ke všemu. Praktické je i pravítko, které děti jistě ve škole využijí.

Školám se velice líbil i vytvořený rozvrh hodin, který je oboustranný. Hlavní strana je dneska už popsaná školními povinnostmi, ale druhá strana nabízí přehled všech volnočasových aktivit, které lze na Rýmařovsku dělat. Slogan „Rýmařovsko nezná nudu!“ správně předvídá, že seznam zájmových kroužků a možnosti kam vyrazit po škole je plný. 

propagační materiály_1propagační materiály_2propagační materiály_3propagační materiály_4propagační materiály_5propagační materiály_6