loga eu a mmr

Aktuality

Pozvánka: JAK ZAPOJIT DIGI TECHNOLOGIE DO VÝUKY

V rámci projektu MAP II se ukteční workshop s názvem JAK ZAPOJIT DIGI TECHNOLOGIE DO VÝUKY.

Kurz je vhodný především pro pedagogy, kteří se účastní přímé pedagogické činnosti a to napříč všemi obory. Vhodná je také přítomnost ředitelů škol, jelikož se bude paní lektorka zabývat metodikou MŠMT týkající se zapojení digitálních technologií do RVP a ŠVP školy. Sami si budete moci udělat představu, jak je na tom Vaše škola v přístupu k digi technologiím a v rozvoji informatického myšlení žáků, jakým způsobem je možné tuto oblast uchopit.

Budete-li chtít aktivně s paní lektorkou spolupracovat, vezměte si prosím svůj tablet, notebook, ale bohatě také postačí chytrý telefon. Paní lektorka bude případně mít pár tabletů k zapůjčení.

Abychom Vám co nejvíce vyhověli, budou se konat dva totožné semináře určené pro pedagogy základní školy (1. i 2. stupeň dohromady) ve dvou různých termínech.

Pozor, kapacita kurzů je omezená, aby byl dopad na účastníky workshopů co nejintenzivnější. Je potřeba, aby se každý zájemce registroval zvlášť. Registrace je možná do 30.9.2021!

Přihláška na workshop 6.10.2021, 13:00-17:00: https://www.conbri.com/event/jak-zapojit-digi-technologie-do-vyuky-1

Přihláška na workshop 7.10.2021, 8:00-12:00: https://www.conbri.com/event/jak-zapojit-digi-technologie-do-vyuky-2

Workshop rozhodně nebude o tom, že každá škola musí disponovat v každé třídě interaktivními tabulemi a každý žák musí vlastnit tablet. Bude Vám představeno, jak šetrně s digitálními technologiemi pracovat, jaké jsou možnosti v rámci jednotlivých předmětů a jaké různé pomůcky je možné k rozvoji informatického myšlení využít.

pdfPozvánka_Digi_technologie_napříč_předměty.pdf

MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINA RÝMAŘOVSKO

RÝMAŘOVSKO, o.p.s. ; náměstí Míru 1; Rýmařov 795 01
Obecně prospěšná společnost - zapsaná v obchodním rejstříku 23. července 2004
IČ: 26836122
ID schránky: 4mwe4zm

Kancelář:
nám. Míru 2, Rýmařov 795 01

Konzultační hodiny:
Pondělí  a  středa   8:00 -  16:00 hodin
Úterý, čtvrtek a pátek  8:00 - 13:00 hodin

loga eu a mmr