nzu light doplnkova varianta barva bily napis jpgloga eu a mmr

Aktuality

Prevence vadného držení těla - seminář

OPAKUJEME Seminář "Prevence vadného držení těla".  Uskuteční se dva kurzy – jeden odpolední v Břidličné 16.5.2022 a jeden dopolední v Rýmařově 17.5.2022. Kurz je plných praktických ukázek a triků, které vedou ke zdravým pohybovým návykům a můžou předejít mnoha zdravotním problémům.

V loňském roce se uskutečnil workshop zaměřený na správné návyky našich dětí z pohledu držení těla. Přítomní se dozvěděli, jak správně cvičit s dětmi, jak vést děti ke správnému sezení,...Workshopu se tenkrát účastnila velká řada pedagogů z mateřských škol a seminář měl pozitivní ohlas. Rozhodli jsme se tedy uspořádat tento workshop ještě jednou, tentokráte ale nabídku rozšiřujeme také pro rodiče, prarodiče, veřejnost. Uskuteční se dva kurzy – jeden odpolední v Břidličné a jeden dopolední v Rýmařově (více v pozvánce). Kurz je plných praktických ukázek a triků, které vedou ke zdravým pohybovým návykům a můžou předejít mnoha zdravotním problémům.

Paní lektorka, Mgr. Petra Nyklová, Dis. je diplomovaná zdravotní sestra, učitelka a fyzioterapeutka s dvacetiletou praxí. Jako učitelka v mateřské škole téměř pět let denně pozorovala upadající pohybovou úroveň malých dětí, čemuž se snaží prostřednictvím speciálních workshopů předcházet.

Pozvánka Prevence vadného držení těla pro rodiče

MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINA RÝMAŘOVSKO

RÝMAŘOVSKO, o.p.s. ; náměstí Míru 1; Rýmařov 795 01
Obecně prospěšná společnost - zapsaná v obchodním rejstříku 23. července 2004
IČ: 26836122
ID schránky: 4mwe4zm

Kancelář:
nám. Míru 2, Rýmařov 795 01

Konzultační hodiny:
Pondělí a středa 8:00 - 16:00 hodin
Úterý a čtvrtek 8:00 - 13:00 hodin

loga eu a mmr